Aktuality:

5.5.2014| Aktální přednášky z cyklu Více...

Daniel Jetel (Universität Zürich):Přes Ženevu k bezpečnosti státu? Zahraniční politika první Československé republiky a Společnost národů 1919–1938

8.10.2012, 15:00
akce13

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pracovní kolektiv grantového projektu „Edvard Beneš, Němci a Německo“ si vás dovoluje pozvat na přednášku "Přes Ženevu k bezpečnosti státu? Zahraniční politika první Československé republiky a Společnost národů 1919–1938", kterou přednese švýcarský historik Daniel Jetel (Universität Zürich).

Přednáška se uskuteční v pondělí 8. 10. 2012 od 17:00 v budově Masarykova ústavu a Archivu AV ČR v ulici Na Florenci 3 ve 3. patře v zasedací místnosti ÚČL AV ČR. Jedná se o přednášku z přednáškového cyklu pořádaného v rámci výše jmenovaného grantového projektu. Přednáška bude pronesena v češtině. Pozvánku na přednášku naleznete v příloze.

Daniel Jetel vystudoval obecné dějiny se zaměřením na východní Evropu na Curyšské univerzitě. Působil jako asistent v Centru pro bezpečnostní studia, na Vysoké technické škole (ETH) a na oddělení pro východoevropské dějiny Curyšské univerzity. V současnosti je hostujícím výzkumným pracovníkem v Masarykové ústav a Archivu AV ČR v rámci grantu Švýcarského národního fondu.

pdf Pozvánka